| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 3 | 19.3 | 27.3 | 4 | 6.7 | 60 | 1 | 4.3 | 23.1 | 8.3 | 9 | 92.6 | 5.3 | 0.7 | 6 | 0.3 | 3.7 | 3.3 | 11.3 | 5 | 0.3 | 0.3 | 32 | |||||||||
| Total | 3 | 3 | 58 | 82 | 12 | 20 | 60 | 3 | 13 | 23.1 | 25 | 27 | 92.6 | 16 | 2 | 18 | 1 | 11 | 10 | 34 | 15 | 1 | 1 | 96 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 3 | 28.3 | 40 | 5.9 | 9.8 | 60 | 1.5 | 6.3 | 23.1 | 12.2 | 13.2 | 92.6 | 7.8 | 1 | 8.8 | 0.5 | 5.4 | 4.9 | 16.6 | 7.3 | 0.5 | 0.5 | 46.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 3 | 58 | 80 | 130.61 | 112.67 | 17.94 | 65.91 | 50 | 30.39 | 55 | 1.05 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 10/15 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/3 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/1 | 100% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/4 | 0% |
| • 3 pontos közép | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos jobb | 2/4 | 50% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/2 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 25. |
|
DEAC | 100 –82 | * | 32 | 32 | 7 | 12 | 58.3 | 2 | 5 | 40 | 12 | 13 | 92.3 | 5 | 1 | 6 | 0 | 4 | 4 | 10 | 4 | 0 | 1 | 39 | |||
| 2 | 2026. 09. 30. |
|
Alba Fehérvár | 98 –82 | * | 9 | 27 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 5 | 20 | 2 | 3 | 66.7 | 8 | 0 | 8 | 0 | 4 | 3 | 13 | 8 | 1 | 0 | 29 | |||
| 3 | 2026. 10. 10. |
|
Atomerőmű SE | 109 –80 | * | 17 | 23 | 3 | 5 | 60 | 0 | 3 | 0 | 11 | 11 | 100 | 3 | 1 | 4 | 1 | 3 | 3 | 11 | 3 | 0 | 0 | 28 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 19.358 | 27.382 | 412 | 6.720 | 6060 | 13 | 4.313 | 23.123.1 | 8.325 | 927 | 92.692.6 | 5.316 | 0.72 | 618 | 0.31 | 3.711 | 3.310 | 11.334 | 515 | 0.31 | 0.31 | 3296 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 3 | 3 | 19.358 | 27.382 | 412 | 6.720 | 6060 | 13 | 4.313 | 23.123.1 | 8.325 | 927 | 92.692.6 | 5.316 | 0.72 | 618 | 0.31 | 3.711 | 3.310 | 11.334 | 515 | 0.31 | 0.31 | 3296 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 19.358 | 27.382 | 412 | 6.720 | 6060 | 13 | 4.313 | 23.123.1 | 8.325 | 927 | 92.692.6 | 5.316 | 0.72 | 618 | 0.31 | 3.711 | 3.310 | 11.334 | 515 | 0.31 | 0.31 | 3296 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 19.358 | 27.382 | 412 | 6.720 | 6060 | 13 | 4.313 | 23.123.1 | 8.325 | 927 | 92.692.6 | 5.316 | 0.72 | 618 | 0.31 | 3.711 | 3.310 | 11.334 | 515 | 0.31 | 0.31 | 3296 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 3 | 3 | 19.358 | 27.382 | 412 | 6.720 | 6060 | 13 | 4.313 | 23.123.1 | 8.325 | 927 | 92.692.6 | 5.316 | 0.72 | 618 | 0.31 | 3.711 | 3.310 | 11.334 | 515 | 0.31 | 0.31 | 3296 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 19.358 | 27.382 | 412 | 6.720 | 6060 | 13 | 4.313 | 23.123.1 | 8.325 | 927 | 92.692.6 | 5.316 | 0.72 | 618 | 0.31 | 3.711 | 3.310 | 11.334 | 515 | 0.31 | 0.31 | 3296 | ||||||